Magjepsëse: Publikohen inserte nga klipi i ri i Nora Istrefit

By

Gati një vit pa ndonjë projekt të ri dhe më në fund ajo e ka gjetur projektin e duhur për rikthim.

Këngëtarja Nora Istrefi po sjellë një bashkëpunim me producentin e DJ Mixey, i cili ka publikuar edhe inserte nga klipi i ri.

Sipas asaj që shihet në këto momente të shkurtra nga videoja e Istrefit, kënga e pamjet në klip do kenë edhe pak motive orientale.

Ndërsa Nora, në ato pak pamje shfaqet magjepsëse në një fustan plot shkëlqim, kurse detaje të tjera rreth publikimit të klipit, nuk janë dhënë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjZjGoMBJpV/?taken-by=mixeyofficial

Artikuj të ngjashëm