Çfarë ndodhi me albumin e ri të Arta Bajramit dhe Don Arbas?

By

Këtë të shtunë në Prive ishin të ftuar Arta Bajrami dhe Don Arbas.

Dyshja folën për te rejat në karrierën e tyre dhe për më tepër se çfarë ndodhi me albumin e paralajmëruar.

Këto e shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm