Koncerti i Kombit – Unikkatil performon në Shqipëri?

By

Unikkatil do të mbajë një koncert madhështor në Shqipëri…?

Lajmin e kanë konfirmuar burime të cityradio.al, duke thënë se reperi shqiptar ka vendosur dhe tashmë ka firmosur të jetë këtë verë në Shqipëri për koncertin në stadium, ku pritet të bëhen bashkë fansa nga Kosova, Maqedonia, Mali i Zi e Shqipëria.

Pikërisht për këtë arsye, Unikkatili ka zgjedhur ta bëjë këtë mega-koncert LIVE në shtetin shqiptar ka vendosur ta quajë KONCERTI I KOMBIT.

Kjo do të jetë hera e parë që reperi do të performojë në Shqipëri.

Ju kujtojmë që vetëm pak ditë më parë, artisti erdhi në Kosovës për shkak të vdekjes së babait të bashkëshortes së tij./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm