Rina Balaj dhe Sin Boy vizituan këtë vend historik gjatë festës

By

Shqiptarët kudo në botë festuan Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, dhe të gjithë rrjetet sociale u veshën në ngjyrat kuq e zi.

Këtë ditë e shënuan edhe Rina me Sin Boy, ku dyshja vendosën që të vizitonin një vend historik në nder të festës.

Ata udhëtuan drejt Beratit, qytet nga i cili e ka prejardhjen artisti, për të vizituar Kalanë e Beratit.

Aty shkrepën edhe disa foto që i ndanë në rrjetet e tyre sociale, në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Artikuj të ngjashëm