Për kë po ndjen mall Miloti i Etnon?!

By

Reperi i njohur i grupit Etnon, ditën e sotme siç duket nuk po e shijon edhe aq shumë.

Kjo pasi artisti përmes Instagramit ka publikuar një fotografi ku shihej përkrah bashkëshortes dhe djalit teksa gjindeshin në pushime verore.

Ai u shpreh se po i mungon mjaft shumë ajo periudhë kohore teksa duket se është lodhur nga ditët e ftohta e me stinën e dimrit.

Kujtojmë se artisti po pret të bëhet përsëri baba i një fëmiu teksa në aspektin profesional karriera po ec në mënyrën më të mirë të mundshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm