Kur të befason Capital T, ua prezantojmë dhuratat që bleu për më të dashurit

By

Një vit i suksesshëm në karrierë ka sjellë edhe të ardhura ta mira për reperin kosovar.

Ndryshe Capital T s’do mund të blinte veshjet e shtrenjta, të bënte pushime luksoze e t’iu blinte më të dashurve të tij dhurata si këto që ka publikuar në Instagram.

Ai ka blerë tre telefona të markës Apple, Iphone 8 dhe shkruan se i ka për dhuratë.

Ndonëse nuk e ka cekur se kush janë ata fatlumë që do marrin këtë dhuratë të bukur nga reperi, ai e ka bërë të qartë që do t’ia dhurojë më të dashurve të tij, e që ne po supozojmë të jenë familjarët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm