Zbulohet fajtori që qëndron prapa kësaj fotografie: Yllka Kuqi e Meda të shkrirë në gaz (FOTO)

By

Të qeshur e plot hare, dje në rrjete sociale qarkulloi kjo fotografi e këngëtarëve Yllka Kuqi dhe Meda.

Imazhi është realizuar në dasmën e moderatorit Labinot Gashi, ndërsa arsyeja e kësaj buzëqeshjeje të madhe në fytyrën e tyre, ekziston përtej kamerës që e ka shkrepur.

Fajtori është zbuluar, dhe ai është aktori i njohur kosovar, Ylber Bardhi.

Por ajo që mbetet misterioze, është se çfarë ka bërë Ylberi në ato momente, që e ka nxitur këtë të qeshur në fytyrat e dy këngëtarëve?

Yllka Kuqi e ka zbuluar fajtorin e kësaj fotografie, por jo edhe fajin e tij!

Artikuj të ngjashëm