Menduam që ha shëndetshëm, Adelina Tahiri po bëka namin me ushqim (FOTO)

By

Kush nuk i ka zët ata persona që hanë sa të duan, e nuk shtojnë as edhe një gram peshë?

Ndër ta është edhe këngëtarja Adelina Tahiri, që ka një trup me forma fantastike.

Kur i sheh trupin asaj, mendja të shkon se ajo ditët i kalon duke ngrënë molla e racione me pjata të gjelbra me sallatë, brokoli e bizele.

Por jo, e paskemi pasur fort gabim. Adelina po e bëja namin me ushqim e s’e paskemi ditur.

Po ku e merr moj vajzë atë trup, si ia bën? Kjo është pyetja që të vete në mend kur i sheh linjat Adelinës dhe më pas një fotografi Instagrami, në një tavolinë ku çka nuk ka për të ngrënë! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm