Dashuria që s’u harrua: Çifti që u bashkua, po bën bujë në rrjete (FOTO)

By

Çdo ditë  më shumë kohë së bashku. Nuk po ndahen më nga njëri tjetri dhe paparacit iu janë vënë pas.

Justin Bieber dhe Selena Gomez, po kalojnë shumë kohë bashkë,

Këngëtarja 25 vjeçare dhe Justin 23 vjeçar, janë parë së bashku duke u larguar nga salla e një ndeshjeje hokei të mërkurën mbrëma. Dyshja është fotografuar pranë njëri tjetrit në Los Angeles në Kalifornia.

Selena kishte bërë tifo për ekipin e preferuar të Justin dhe kishte veshur fanellën e Red Devils gjatë kohës sa po shkonin në veturë.

Ata janë parë duke shëtitur edhe me biçikleta bashkë, por ende mbetet e paqartë nëse Justin dhe Selena janë kthyer zyrtarisht bashkë, pasi ajo është ndarë edhe nga The Weeknd. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm