Zbulohet emri i djalit të porsalindur të Milot Rashicës

By

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të dytë mbrëmë.

Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë emri i të cilit tashmë u zbulua.

Roan quhet foshnja që iu bashkua familjes Rashica dhe ne i urojmë më të mirat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm