Zbulohet emri i djalit të porsalindur të aktorit shqiptar

By

Aktori i famshëm shqiptar, është bërë baba.

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi, kanë mirëpritur në jetë një djalë.

Çifti ka vendosur që ai të quhet Dard dhe kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale.

Ka qenë komediani ai i cili postoi një fotografi nën të cilën ka shkruar: “Mire se erdhe bir.
Ne emrin tend, po falenderoj te gjithe ata qe uruan dhe u bene pjese e gezimit tone. Ka baba Djale”.

Nëse nuk e dini, Gazi dhe Ira u martuan këtë vit në një ceremoni madhështore me shumë të ftuar.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm