Aksidentohet Kendall Jenner, kjo është gjendja e saj

By

Kendall Jenner ishte përfshirë në një aksident trafiku ditën e diel në Kanë, ku po zhvillohet edhe Festivali i Filmit,

Sipas burimeve të Page Six modelja ishte duke shkuar në darkën e Naomi Campbell “Fashion for Relief” kur kishte ndodhur aksidenti.

Kjo duhet të jetë arsyeja pse Kendall nuk ishte prezente në tepihun e kuq nv ndejën e Naomi-t.

Modelja 22 vjeçare nuk ka pësuar lëndime nga ky aksident dhe kishte pozuar brenda ndejës, me një dukje tejet seksi.

Incident: Kendall Jenner, 22, was reportedly involved in a car accident at the Cannes Film Festival on Sunday - forcing her to skip the red carpet for Fashion for Relief event

Artikuj të ngjashëm