Kështu dukej Kiara Tito në fëmijëri (FOTO)

By

Prezantuesja e njohur shqiptare, tashmë me kanal të sajin zyrtar në YouTube, ka hapur arkivat e fëmijërisë.

Ajo postoi disa fotografi duke treguar se si dukej në fëmijëri.

Në fakt, Kiara paska qenë një fëmijë shumë i ëmbël dhe këtë e dëshmojnë padyshim imazhet e mëposhtme, një prej tyre e realizuar në vitin 1996.

Ndryshe, nëse nuk e dini, moderatorja ka nisur të realizojë video të ndryshme në YouTube ku po grumbullon goxha shumë shikime.

Ajo deri tani ka treguar se si grimohet vetëm, çfarë fshihet para dhe prapa Instagramit dhe shumë gjëra të tjera interesante./Prive.al

Artikuj të ngjashëm