Zbulohet bashkëpunimi mes tre artistëve shqiptarë

By

Flamuri dhe Iliri janë gati për projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe ata nuk do të vijnë vetëm, por në bashkëpunim me një tjetër këngëtare.

Ata kanë bashkuar forcat me Alketën, për projektin e ri muzikor “Zemra po ma lyp”.

Kënga do të publikohet së shpejti dhe në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni pak nga bashkëpunimi i tyre muzikor. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ilir Rubovci (@ilir_rubovci)

Artikuj të ngjashëm