Këto janë detajet e albumit të parë të 2Ton (FOTO)

By

2Ton ditën e nesërme promovon albumin e tij të parë ‘Passion’.

Artisti ka zbuluar së fundmi gjithë listën me këngët e reja dhe artistët me të cilët ka bashkëpunuar.

Në albumin e tij, ai do të sjell projekt muzikor me Majk, Nego, Tarto, Blleki dhe me Festim.

Ky album do të publikohet si shenjë falenderimi për të gjithë ata që e kanë përkahur artistin që nga dita e parë e deri më tani.

Ne mezi po presim, po ju? /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

 

Artikuj të ngjashëm