Zbulohet bashkëpunimi i ri i Robert Berishës

By

Risi në projekte muzikore ka edhe nga Robert Berisha.

Këngëtari i njohur në ditët në vijim do të publikojë bashkëpunimin e rradhës. Kësaj rradhe ai vjen në duet me këngëtaren e njohur të muzikës folk, Eli Malaj.

Kënga titullohet ‘Vetëm një mesazh’ dhe ka tekst të Avni Qahilit.

Ky projekt muzikor pritet të publikohet në ditët në vijim dhe ne jemi gjithë sy e veshë për të parë se çfarë kanë përgatitur artistët. /Prive.al

View this post on Instagram

@avni_qahili @malajeli

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Artikuj të ngjashëm