Zbulohet bashkëpunimi i ri i Gold Ag

By

Gjatë muajve të verës Gold Ag bashkoi forcat me një prej këngëtareve më të dashura të muzikës popullore – Fatmira Breçanin.

“Oj dashni” dueti i dyshes u pëlqye dhe u dëgjua me të madhe!

Ky sukses i këngës duket se ka qenë vulë e konfirmimit të një tjetër dueti.

Mësohet se Ariani dhe Fatmira nuk do presin gjatë për duetin e radhës.

Ndiqni materialin e mëposhtëm për të kuptuar më shumë! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm