Reperi i njohur shqiptar po bëhet sërish baba

By

Lyrical Son po bëhet sërish baba.

Prive ka zbuluar se artisti dhe gruaja e tij Gresa do të mirëpresin së shpejti fëmijën e tretë.

Ne madje kemi kuptuar edhe gjininë.

Ndiqni videon për detajet.

Artikuj të ngjashëm