Ushtrimet fizike paskan dhënë efektin e dëshiruar tek Arilena Ara (FOTO)

By

Si një yll që pamjen e jashtme e ka goxha të rëndësishme, Arilena Ara tash e një kohë i kushton kujdes të veçantë edhe linjave trupore.

Orët e ushtrimeve fizike nuk kalohen nga Arilena dhe kjo duket të ketë dhënë efektin e vetë.

Në fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, Arilena është shfaqur në top formë, me muskuj të formësuar për mrekulli në pjesën e abdomenit.

Komentet nga fansat me këtë rast në Instagram nuk kanë munguar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm