Këngët e Dua Lipës do të luhen në inaugurimin e Joe Biden

By

Nga artistët që janë përzgjedhur për listën e këngëve që do të luhen gjatë inaugurimit të Joe Biden për president është edhe Dua Lipa.

Edhe gjatë fushatës presidenciale Dua Lipa ka shprehur hapur mbështetjen e saj për demokratin. Madje në vazhdimësi ka bërë thirrje që të gjithë fansat e saj amerikanë të votojnë atë.

Në anën tjetër, Lady Gaga do të këndojë himnin kombëtar dhe pas saj është Jennifer Lopez ajo që do të argëtojë të gjithë me një shfaqje virtuale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm