Pas shumë kohe: Bleona Qereti po vjen me një këngë të re!

By

Titull në media është bërë me veshjet e fundit, nëse mund t’i quajmë “veshje”. Bleona Qereti e shokoi Hollywood-in kur në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar, në ndejën e organizuar nga Vanity Fair në Los Angeles, ajo u shfaq me gjoksin zbuluar, duke vënë sipër vetëm një rrjetë nga e cila mund të shihje gjithçka.

Por për Bleonën tani kemi edhe një arsye për të shkruar.

Këngëtarja lansuar këngën e saj të re në profilin e vet në Instagram, dhe ky është një lajm i madh sa i përkes këngëtares, e cila ka goxha kohë që s’ka publikuar projekt të ri.

“Wicked Love”, quhet kënga e saj e re që është publikuar në Youtube pa klip, por vetëm me tekstin e këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm