Zbulohet arsyeja e ardhjes së Encës në Prishtinë (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Enca shfrytëzoi rrjetet sociale për të treguar se erdhi në Prishtinë por pa e bërë të ditur arsyen.

Megjithatë, atë ua sjellim ne…

Këngëtarja erdhi në kryeqytetin tonë për punë. Ajo së shpejti po sjell një këngë të re dhe detajet rreth këtij projekti ua tregon videoja e mëposhtme.

Përveç lajmit për Encën, në këtë video gjeni edhe informacione të tjera interesante për disa nga të famshmit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm