Çfarë do të ndodhte po të ishte Seveni në një dhomë me Bebe Rexhën e Vildanën? (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, pikën ia ‘çiti’ Seven Saraqi.

Në rubrikën e re, këngëtari dha përgjigje interesante.

Ai tregoi çfarë do të ndodhte po ishte në një dhomë me Vildanën e Bebe Rexhën, kush është ‘Maria’ e tij, cili është bashkëpunimi i tij më i suksesshëm dhe shumë e shumë të tjera.

Për t’i kuptuar përgjigjet, thjesht hapeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm