Kampionia Geta Beqa, zbulon emrat e këngëtareve me trupat më seksi (VIDEO)

By

Ku ka më kompetente se ajo për të vlerësuar nëse një trup është në formën e duhur apo jo?

Kampionia botërore e fitnesit, Geta Beqa këtë javë në Prive, është përgjigjur në 50-të pyetje interesante, ku ka zbuluar nga jeta e saj personale dhe përditshmëria.

Trajnerja e fitnesit që është edhe profesoreshë në Universitetin e Prishtinës, ka emëruar tri këngëtaret më seksi të estradës sipas vlerësimit të saj.

Emrat që Geta ka përmendur janë Nora Istrefi, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi!

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm