Zbulohen titujt dhe datat e publikimit të këngëve të para nga albumi i Ronelës

By

Ronela Hajati po vjen me një album të ri që po vendos edhe një moment historik në karrierën e saj.

Ajo tashmë ka zbuluar edhe tri këngët e para që janë pjesë e albumit dhe do të lansohet së shpejti. Më pas do vijojnë të lansohet edhe këngët e tjera, detaje të së cilave akoma nuk janë bërë të ditura.

Këngët e para që do të lansohen janë kështu si vijojnë:

  1. “Prologue” – 15 mars
  2. “Shumë i mirë” – 10 prill
  3. “Aventura” – 1 maj.

Artikuj të ngjashëm