Zbulohen arsyet e fshehta se pse u nda Lady Gaga nga i fejuari i saj

By

Lady Gaga prishi fejesën e saj me Christian Carino për shkak se ai ishte xheloz dhe i shkruante shumë asaj.

Një muaj më parë, Lady Gaga u nda nga ai pas shfaqjes jo të mirë që patën në Golden Globes.

Ndërkaq, burimet thonë se arsyeja që u ata u ndanë është në të vërtetë për shkak se Christian ishte super mbizotërues dhe xheloz.

Pas ndarjes nga ai, Gaga thuhet se u mbështet tek aktori amerikan Jeremy Renner.

Sipas burimeve, këngëtarja nuk u trajtua mirë nga Christian në fund të marrëdhënies së tyre dy vjeçare.

“Plus, ai ishte xheloz dhe përpiqej ta dinte gjatë gjithë kohës se ku ishte ajo dhe i shkruante shumë asaj. Miqtë e Lady Gagas nuk e pëlqenin atë”, tha burimi.

Këngëtarja fshehurazi u fejua me Christian në vitin 2017.

Artikuj të ngjashëm