Zbulohen aktorë të tjerë pjesë e “Në kuadër të dashurisë”

By

Tashmë është zyrtare që “Në kuadër të dashurisë” do jetë në kinema këtë vjeshtë me Olta Gixharrin dhe Luiz Ejllin në rolet kryesore.

Pjesë e komedisë është edhe Sara Hoxha që për të parën herë provon ujërat e kinematografisë.

Kasti po zbulohet dalëngadalë, ku i katërti i konfirmuar është aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa.

Agree about wrap clothes- they soon wear out and dont look as nice as in the catalogue. Poetry and Wrap london is the same embed Instagram code.

E Prive.al sjell të tjerë emra që janë pjesë e këtij projekti kinematografik.

Aktoret e mirënjohura Olta Daku e Zamira Kita, aktori Salsano Rrapi e Bes Bitraku poashtu do jenë pjesë e filmit.

Në role të tjera dytësore, hapësirë i është ofruar edhe entuziastëve të rinj të botës së aktrimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm