Këta janë personazhet e kësaj Prive!

By

Prive vjen në terminin e zakonshëm sonte prej orës 19:00 me shumë personazhe interesante.

Lumi B përgjigjet në 25 pyetje.

Besa tregon për prurjet e reja

Seveni sjell prapaskenat e klipit të ri.

60 sekondat rezervohen për Shkumbin Kryeziu e BimBima i’u përgjigjet fansave.

Arta dhe Don Arbas flasin për krijimn e ri.

Agon Myftari zbulon më tepër mbi personazhet që u bënë virale në karantinë.

Këto por jo vetëm sonte me fillim nga ora 19:00

Prive, emision me Liberta Spahiun

Artikuj të ngjashëm