Zanfina Ismajli feston ditëlindjen, e pabesueshme mosha e saj

By

Ka kohë të gjatë në skenë, por askujt s’ia merr mendja se sa vjecare është Zanfina Ismajli.

Këngëtarja kosovare që të mërkurën feston ditëlindjen, ka kaluar tashmë të 30-tat.

Zanfina është lindur me 10 maj të vitit 1986 ndërsa sot feston ditëlindjen.

Marrë parasysh figurën e saj të njomë, Zanfina zor se jep përshtypjen që ka 31 vjet, ngase duket shumë më e re se aq.

Ajo tash për tash, po përgatitet që të lansojë videoklipin e ri, për të cilin ka paralajmëruar se do të paraqitet mjaft atraktive.

Këngëtarja së fundmi është bërë edhe teze, pasi Adelina Ismajli ka lindur djalin e saj që e pagëzoi me emrin Uliks, dhe kjo i ka sjellë gëzim të madh Zanfinës.

 

Artikuj të ngjashëm