Zaimina shënon Shën Valentinin me një foto sesion dhe dedikim të ëmbël!

By

Këngëtarja shumë e dashur Zaimina Vasjari po bëhet nënë për herë të dytë dhe sipas postimit të saj të fundit edhe pak ditë kanë mbetur.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në foto sesion të ri të shtatzënisë që temë ka ditën e sotme, Shën Valentinit.

Këtë Shën Valentin ajo ia dedikon foshnjës së saj duke e shoqëruar me një shkrim shumë të bukur.

“Kete Shen Valetin ta dedikoj ty zemra ime e vogel, qe rreh brenda trupit tim. Je Shen Valentini me i bukur i jetes time dhe me i vecanti. Dhe pak dite po na ndajne, mezi pres te te kem ne krahe engjell i vogel.”

Artikuj të ngjashëm