Zbulohet emri i veçantë i djalit të dytë të Andrrës dhe Sinanit (FOTO)

By

Është zbuluar emri i djalit të dytë të Andrrës dhe Sinanit.

Çifti mirëpriti në jetë djalin pak ditë më parë dhe atij ia lanë emrin Ayan.

Këtë e ka zbuluar vet Andrra përmes një fotografie të postuar në instastory ku shihet djali i saj i madh Ansi në krah me vëllanë e vogël.

“Mirëserdhe në këtë botë vëllai im i vogël Ayan”, thuhet në postimin që është bërë në profilin zyrtar të Ansit në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm