Young Zerka sjell edhe një tjetër bashkëpunim me Niza

By

Young Zerka dhe Niza sollën dy bashkëpunime të reja në këto dy ditët e fundit.

Kënga që u publikua e para titullohet “Whine 4 me” dhe është shkruar nga Young Zerka, ndërsa për miksimin u kujdes NIZA  dhe Don Gima.

Bashkëpunimi tjetër që sollën dyshja për këtë fundvit titullohet “LET ME THRU”.

Për tekstin e këngës bashkëpunuan Young Zerka dhe Niza, ndërsa ky i fundit u kujdes për produksionin.

Projektin e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm