Shumë vjet më parë – Anita Haradinaj në klipin e Aida Barakut

By

Përveç se për këngët e tyre ikonike, ata do t’i mbajmë në mend edhe për klipe të jashtëzakonshme të kohës.

Artistët shqiptarë Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi, janë dy emra që nuk mund t’i tejkalojë as koha për punën që kanë bërë ndër vite në muzikë.

Derisa dikush në Prive po sorollatej në videot e tyre interesnate, hasi në një moment ku në një klip të këngëtares Aida Baraku, shfaqet moderatorja e njohur e lajmeve, Anita Haradinaj.

Aso kohe ajo punonte në KTV dhe jo në Radiotelevizionin e Kosovës, ndërsa videoja është e fillim viteve 2000 dhe është e këngës “Si Titanik” nga Aida Baraku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm