Young Zerka sërish në bashkëpunim ndërkombëtar?

By

Pas bashkëpunimit me Faydee, Young Zerka akoma po vazhdon të punojë këngë jashtë trojeve shqiptare.

Artisti ka udhëtuar shpesh në Rumani për disa intervista mirëpo edhe për projekte të reja të cilat pritet të publikohen së shpejti.

Zerka ka qenë aktiv edhe me disa këngë gjatë verës dhe pati goxha koncerte në trojet shqiptare.

Videoja e mëposhtme ju sjell disa detaje rreth artistit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm