Nga një vajzë që ruante lopët në modele të pasarelave botërore: Emina Cunmualaj bën shaka me jetën në fshat (VIDEO)

By

Në njërën ndër intervistat e saja të rralla dhënë për një medium shqiptar, modelja e famshme Emina Çunmulaj, javën e kaluar ka rrëvyer në emisionin Xing me Ermalin, sfidat e jetës së saj.

Nga nëj fshat i Malit të Zi, Emina si një vajzë malësore, u bë fytyra e revistave më prestigjioze të modës në botë.

Pavarësisht se si fëmijë ajo luante me kafshët në fshat, Emina është një dëshmi se si mund të arrish gjithçka që do në jetë kur ke vullnetin e guximin për të vepruar.

Modelja ka treguar pa komplekse jetën e saj në fshat, duke rrëfyer se kishte lopë dhe po ashtu di të nxjerrë qumështin nga to.

Ndiqeni rrëfimin e saj:

Artikuj të ngjashëm