Për cilin person të zemrës po ndjen mall Kastro Zizo ?! (FOTO)

By

Këngëtari nga Shqipëria Klevis Bega i njohur me emrin e artit si Kastro Zizo, krijues i shumë hiteve muzikore e së fundmi i parë edhe si prezantues duket se ka një mungesë të madhe në zemrën e tij.

Artisti përmes një postimi në Facebook ka rikujtuar një person shumë të veçantë për të pra nënën e tij e cila 6 muaj më parë është ndarë nga kjo botë.

Ai shpreh dhimbje të madhe dhe tregon për mungesën që po e ndjen çdo moment për të andaj mos prania e saj për Kastron duket ende si diçka e pabesueshme. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm