Yllka Kuqi vjen me ‘A thu’ (VIDEO)

By

Është publikuar projekti më i ri i Yllka Kuqit.

Kënga mbanë titullin ‘A thu’ dhe është realizuar nga Irkenc Hyka bashkë me Endrit Mumajesin për tekstin.

Videoklipin e realizoi Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm