“Ylli e Hana” e Genc Prelvukajt dedikim lidhjes së tij me Eni Koçin? (VIDEO)

By

Pak minuta më parë, Genc Prelvukaj lëshoi këngën e tij të re me titull “Ylli e Hana”.

Projekti i realizuar nga Black Fish Entertainmet në krye me të, me sa duket është dedikim për lidhjen e tij me këngëtaren Eni Koçi.

“Jena bo për njoni-tjetrin”, është njëra nga fjalitë që ngec në mendje si dhe komplet teksti i cili flet për një çift që kuptohet shumë mirë me njëri-tjetrin.

Genci dhe Eni akoma nuk kanë konfirmuar asgjë për mediat edhe pse të dy janë parë bashkë shpesh, madje pak para mbarimit të 2018-ës, çifti postoi për herë të parë fotografi bashkë.

Kliko KËTU për ta dëgjuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm