Majk e pranon se është i dashuruar dhe ja me kë…

By

Majk e pranoi përmes Instagramit se është i dashuruar.

Reperi mbrëmë vonë nisi pyetje/përgjigjje me ndjekësit në rrjetin e lartëpërmendur përmes së cilave zbuloi disa gjëra rreth vetes.

Dikush e pyeti ‘a je i dashuruar’ dhe Majk u përgjigj me ‘Po’, mirëpo më pas dikush tjetër e pyeti ‘me kë je i dashuruar’ dhe ai tha ‘me jetën’. Pyetjet dhe përgjigjjet e shumta nuk ekzistojnë më në profilin e tij pasi Majk i fshiu ato.

Ndër të tjerash, dikush e pyeti reperin se nëse do ta merrte në ndonjë klip djalin e tij Roanin dhe përgjigjja e Majkit ishte ‘të rritet edhe pak’.

Nëse ju ka humbur, Majk dhe Roan e nisën 2019-ën bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm