Yll Limani rikrijon një nga këngët më të famshme të Orinda Hutës

By

“Pak muzikë në këto ditë të errëta”, përshkroi postimin e fundit Yll Limani.

Ai në videon që ka ndarë në Instagram ka rikrijuar një nga këngët më të famshme të Orinda Hutës.

Bëhet fjalë për këngën “Të dua” dhe versioni i këngëtarit erdhi acoustic e shoqëruar me një kitarë.

Ndiqni të plotë videon e tij më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Artikuj të ngjashëm