Këto janë detajet e EP-it të parë të David Dreshaj

By

David Dreshaj së shpejti do të publikojë EP-in e tij të parë.

Këtë e bëri të ditur ditë më parë për ndjekësit e tij përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Artisti është duke punuar në studion e Darko Dimitrov në Shkup për EP-in e tij e tij të parë, i cili do të përmbajë shtatë këngë.

Puna ka filluar dhe albumi do të lansohet me datë 1 dhjetor të këtij viti.

Mezi po presim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm