Gent Fatali dhe Samanta Karavella gati projektin e ri!

By

‘Na e dina’ pikërisht kështu do të titullohet projekti i më i ri i dyshes, Gent Fatali dhe Samanta Karavella, xhirimet e videoklipit të së cilës kanë përfunduar.

Ata vijnë për herë të parë së bashku në një bashkëpunim, e që duket nga traileri i publikuar se kjo këngë do të jetë tërësisht e përbërë nga tingujt verorë, fakt ky që pritjej duke marrë parasysh se për muzikën është përkujdesur Alandy, e që njihet pikërisht për këtë lloj stili.

Ata nuk është se kanë dhënë ndonjë datë të saktë rreth publikmit, mirëpo që duket se mbreda këtyre ditëve edhe do të lansohet./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm