Yll Limani me një SUKSES të madh në marketing

By

Yll Limani, këngëtari i cili me projektet e tij dhe pse më të rralla, për shkak të angazhimeve që ka gjithmonë tregon seriozitetin dhe vulos faktin se është një emër premtues i muzikës sonë.

Kohëve të fundit kemi pasur mundësinë ta shohim dhe si tekst shkrues në disa projekte të artistëve shqiptar, e i fundit ishte ai i këngëtares Luana Vjollca. P

Por sot këngëtari Limani na sjell një lajm të mirë e pak më ndryshe.

Ai është përzgjedhur te jetë zëri zyrtar i reklamave në shqip të Coca Cola për vitin 2016. Në kampanjat e Coca Colës kan qen gjithmonë pjesë figurat e ndryshme të njohura dhe me siguri që ky lajm e ka gëzuar këngëtarin që do të jetë zëri I Coca Colës në shqip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm