Kida nuk është më bionde: Këngëtarja ndryshon sërish pamje

By

Kidën shpeshherë e kemi parë me modele të ndryshme flokësh, të gjata të shkurtra – po që zakonisht ka anuar në nuancat e të zezës dhe kafes.

Para pak kohësh, këngëtarja u bë bionde platin, për klipin e saj më të fundit më titull “Edhe sa”.

Herën e fundit që e pamë bionde ishte para dy vitesh, dhe tani këngëtarja po ndryshon përsëri pamje.

Tani flokët e saj kanë një nuancë të rozës dhe këngëtarja sapo debutoi me pamjen e re me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

🤑

A post shared by KIDA (@kida) on

Artikuj të ngjashëm