Çka e bëri Edonin të qajë si fëmijë në oborrin e shtëpisë?

By

Edoni ka fajësuar Urimin për humbjen në lojën me topa.

Kjo pasi Urimi ka tërhequr nga vetja aktorin, njofton Klankosova.tv.

Në momentin që Edoni kupton se u eliminua nga loja, ai fillon të qajë si fëmijë dhe del në oborrin e shtëpisë nën temperatura të ulëta.

Ndiqni momentin.

Artikuj të ngjashëm