Yll Limani dhe Lumi B vijnë në bashkëpunim

By

Një nga bashkëpunimet tjera më interesante që pritet të ndodh këtë verë, është ai mes Yll Limanit dhe reperit Lumi B.

Për herë të parë, kjo dyshe bëhet bashkë në një projekt muzikor.

Kënga është gati teksa klipi pritet të xhirohet brenda pak ditëve nga Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm