Albina Kelmendi uron të dashurin me fjalët më të veçanta për të (FOTO)

By

Këngëtarja shumë e dashur, Albina Kelmendi muaj më parë zyrtarizoi lidhjen e saj të dashurisë me sipërmarrësin Valon Vataj.

Që nga ajo kohë dedikimet publike për njëri tjetrin kanë qenë jo të pakta.

Sot feston ditëlindjen i dashuri i saj dhe sigurisht një urim publik nuk kishte se si të mungonte nga këngëtarja.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit e saj, Albina na emocionoi me fjalët e zgjedhura për Valonin.

“Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund t’jetoj dhe një mijë vjet! Urime ditëlindjen dashuri”.

Festofshi të lumtur gjithmonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm