Nuk do ta besoni çfarë i ndodhi Arta Bajramit në skenë gjatë një performance (VIDEO)

By

Arta Bajrami ishte në PRIVE për të na treguar 10 gjërat të cilat nuk i kemi ditur për të.

Këngëtarja e cila është nënë e tre fëmijëve, ka rrëfyer për një ngjarje e cila i ndodhi vite më parë.

Poashtu, Arta ka treguar çfarë ka bërë në shkollë dhe sa grua e zonja është.

Ndiqeni videon e mëposhtme për t’i kuptuar të pathënat e Artës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm