Festë në familjen Xhaka, vëllai i vogël ka ditëlindjen

By

Djali më i vogël i familjes Xhaka ka ditëlindjen.

Agon Xhaka, i vëllai i Taulantit dhe Granitit, feston ëprvjetorine lindjes dhe për këtë vëllezërit e tij janë kujdesur ta urojnë publikisht, përmes rrjeteve sociale.

“Urime ditëlindjen vëlla, t’i dëshiroj të gjitha të mirat”, ka shkruar Granit Xhaka, në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Ata janë tre vëllezër futbollistë, që luajnë për tri kombëtare të ndryshme. Graniti për kombëtaren zvicerane, Taulanti për Kombëtaren Shqiptare dhe Agoni për atë të Kosovës. /Prive.al

Happy birthday bro @axhaka i wish you all the best❤️????? @tx.34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Artikuj të ngjashëm