Cilin këngëtar shqiptar e dëgjon Lori Hoxha në Dubai ?! (VIDEO)

By

Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha, ka vite të tëra që me pushimet e saj luksoze lë gojëhapur këdo.

Destinacionet më të mira në botë të plazheve të virgjëra frekuentohen nga Lori që e para ‘shkel këmbë në to’ në çdo periudhë të vitit.

Pasi qëndroi në Maldive, ajo tashmë ndalesën e radhës e ka Dubain, nga ku po poston imazhe kryesisht në vetura tejet luksoze të cilat edhe i ka pasion.

E në një prej inserteve, ajo shihet teksa e dëgjon këngën e re të Bleros dhe SoulKid “1her”.

Megjithëse ajo vetë, s’ka arsye për të vuajtur në asnjë aspekt, pasiqë siç edhe u kuptua është e përmbushur në jetën private me të dashurin e saj, duket se Lori po e gjen mjaft mirë veten në krijimet muzikore të këngëtarit nga Kosova. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm